Access to new areas: Difference between revisions
From WeAreDragons
Wearetibia (talk | contribs) No edit summary |
Wearetibia (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| [[Nivalis_City|Nivalis City]] | | [[Nivalis_City|Nivalis City]] | ||
|- | |||
| [[Arctica|Arctica]] | |||
|- | |- | ||
|[[Havenium|Havenium City]] | |[[Havenium|Havenium City]] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 02:26, 19 October 2025
| Location |
| Dhurmon City |
| Nivalis City |
| Arctica |
| Havenium City |
